علیخانی , هاشمی, انتخابات

علیخانی: مخالفان هاشمی از شکست اخیر در انتخابات عصبانی اند

حضور آیت الله هاشمی در میان مردم با استقبال بسیار بالایی همراه بود و جالب این بود که عموم مردم اعم از شهری و روستایی در کنار علمای بزرگ استان و مسوولان استان در مناطقی که ایشان در آن حضور یافته بود، همچون دوران ریاست جمهوری شان از وی استقبال کردند.

حجت الاسلام و المسلمین قدرت الله علیخانی مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با سایت نواندیش دلایل حملات اخیر برخی محافل و رسانه ها به هاشمی رفسنجانی را  شکست انتخاباتی اخیر آنها می داند.

علیخانی درباره دور تازه حمله برخی رسانه ها و افراد خاص به آیت الله هاشمی گفت: این حملات که برخی مواقع از انتقاد خارج و شکل توهین آمیز می گیرد تازگی ندارد و نباید انتظار داشته باشیم کسانی که حیات سیاسی خود را در تنش و آشفته کردن فضای سیاسی کشور می بینند، دست از این اعمال خود بر دارند.

وی افزود: همه می دانند که ناراحتی این جماعت از چیست. عصبانیت اصلی آنها از شکست در انتخابات است و اکنون آنها صرفا به دنبال بهانه هایی می گردند تا در هر مناسبتی این ناراحتی را در قالب انتقاد از دولت یا آیت الله هاشمی آن هم تحت عناوین دیگری بروز دهند.

مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: عزت و ذلت هرکس در ید الهی است و بر این اساس بود که کسانی که 8 سال مورد حمله یکجانبه و تخریب رسانه های عمومی و تریبون های رسمی قرار داشتند وقتی بطور جدی وارد عرصه شدند، یکی از موثرترین نقش ها را در حماسه سیاسی انتخابات 24خرداد و انتخاب رییس جمهور جدید ایفا کردند و در واقع مردم با رای خود جایگاه جریانات و چهره های سیاسی را به وضوح در جامعه مشخص کردند.

علیخانی با اشاره به استقبال پرشور جمعی از مردم استان های مختلف در همایش میثاق با امام راحل از آیت الله هاشمی در حسینیه جماران افزود: شور و شعف مردم و استقبال و ارادات آنها به آیت الله هاشمی پس از 8 سال تخریب باید تذکر و تلنگری برای مخالفان باشد تا بدانند که روش های تخریبی گذشته که برخی آن را آغاز کردند و هنوز عده ای آن را ادامه می دهند، دیگر جوابگو نیست.

وی که به همراه آیت الله هاشمی رفسنجانی به مازندران سفر کرده بود، با اشاره به این سفر گفت: حضور آیت الله هاشمی در میان مردم با استقبال بسیار بالایی همراه بود و جالب این بود که عموم مردم اعم از شهری و روستایی در کنار علمای بزرگ استان و مسوولان استان در مناطقی که ایشان در آن حضور یافته بود، همچون دوران ریاست جمهوری شان از وی استقبال کردند و ما محبت مردم را به وی در برنامه های مختلفی که در این سفر بود، به عینه مشاهده کردیم.

مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: چندین بار گفته ایم که وقت آن فرا رسیده که این آقایان و رسانه های نزدیک به آنها در رویکرد خود تجدید نظر کنند و به میان مردم بیایند در غیر این صورت خود هر روز از مردم و واقعیات جامعه بیشتر فاصله می گیرند./عصر ایرانرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.