تاريخ : | | نویسنده : argal

سفر روحانی به نیویورک ,همراهان روحانی در سفر به نیویورک

همراهان نيويوركي روحاني

در حالی که کمتر از یک هفته به آغاز سفر حسن روحانی رئیس جمهوري اسلامی ایران به نیویورک باقیمانده است، جزئیات و ترکیب هیات ایرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بیش از پیش برای رسانه‌ها جذاب می شود.

 به گزارش فارس، در طول سال‌های گذشته و در سفرهای رئیس جمهور به نیویورک تعداد و اعضای هیات اعزامی جزو موارد سوال برانگیز محسوب می شد به طوری که در سال آخر ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار تحقیق و بررسی در خصوص نفرات اعزامی به برخی سفرهای خارجی رئیس جمهور از جمله سفر به نیویورک شدند.

 

هیات همراه رئیس جمهور در سفر به نیویورک امسال به نسبت سال‌های گذشته کمی سبک‌تر است و تقریبا بین 60 تا 70 ویزا از مراجع ذیربط آمریکایی برای سفر به نیویورک درخواست شده است. در این سفر علاوه بر رئیس جمهور، تعدادی از مقامات دفتر رئیس جمهوري از جمله رئیس دفتر رئیس جمهور و همچنین معاونت‌های آن، رئیس جمهور را همراهی می کنند.

 

معاونت تشریفات و معاونت سیاسی دفتر رئیس جمهوري از جمله مقاماتی محسوب می شوند که حضور آنها در این سفر قطعی است. علاوه بر این، دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و حضور وزیر نفت نیز در این سفر قطعی شده و برای آن‌ها تقاضای ویزا شده است.

 

بر خلاف سفرهای گذشته، سهم رسانه‌ها از حضور در این سفر امسال کم رنگ است و تنها حضور دو تیم خبری از واحد مرکزی خبر و خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی تاکنون قطعی است. 

 

این در حالی است که سفر امسال رئيس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل متحد از اهمیت بسزایی برخوردار است و بدون شک مورد توجه رسانه‌های عمومی خواهد بود.

 

تنها مانعی که در این سفر به نظر می‌رسد به وجود آید، کارشکنی آمریکایی‌ها در صدور ویزا برای همراهان رئيس جمهور است، کما اینکه تاکنون هنوز ویزاهای همراهان رئيس جمهور تایید نشده است. شاید در دقیقه نود همانند گذشته، برخی همراهان رئيس جمهور از این سفر بازبمانند./روزنامه قانون

 

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.